OQ0375500000G jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Phoenix Contact
W magazynie: 50
Arkusz danych
Similar
Phoenix Contact
W magazynie: 0
Arkusz danych
On Shore Technology Inc.
W magazynie: 0
3 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony) 0,197" (5,00mm) Pionowe Otwór przelotowy
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
OQ0375500000G
Numer produktu DigiKey
609-4098-ND
Producent
Numer produktu producenta
OQ0375500000G
Opis
TERM BLOCK HDR 3POS 5MM
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - UL
12 A
Napięcie - UL
300 V
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Funkcje
Dioda LED, kołnierz połączeniowy
Liczba pozycji
3
Pozycje na poziom
3
Materiał styku
Stop miedzi
Materiał obudowy
Żywica termoplastyczna
Raster
0,197" (5,00mm)
Długość tylnej części styku
0,157" (4,00mm)
Wysokość izolacji
0,472" (12,00mm)