OQ0371500000G
OQ0371500000G
OQ0371500000G
Numer produktu DigiKey
609-3853-ND
Producent
Numer produktu producenta
OQ0371500000G
Opis
TERM BLOCK HDR 3POS 5MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony) 0,197" (5,00mm) Pionowe Otwór przelotowy
Kategoria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Producent
Amphenol Anytek
Prąd - UL
12 A
Seria
Napięcie - UL
300 V
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Zielone
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Typ
Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony)
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Cyna
Liczba pozycji
3
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Pozycje na poziom
3
Materiał styku
Stop miedzi
Liczba poziomów
1
Materiał obudowy
Żywica termoplastyczna
Raster
0,197" (5,00mm)
Długość tylnej części styku
0,157" (4,00mm)
Orientacja listwy
Pionowe
Wysokość izolacji
0,472" (12,00mm)