OQ0370500000G jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Amphenol PCD Shenzhen
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Amphenol PCD Shenzhen
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Phoenix Contact
Similar
Phoenix Contact
W magazynie: 42
On Shore Technology Inc.
W magazynie: 194
3 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (2 strony) 0,197" (5,00mm) Pionowe Otwór przelotowy
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
OQ0370500000G
Numer produktu DigiKey
609-4252-ND
Producent
Numer produktu producenta
OQ0370500000G
Opis
TERM BLOCK HDR 3POS 5MM
Szczegółowy opis
Prąd - UL
12 A
Seria
Napięcie - UL
300 V
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Typ
Listwa, wtyki męskie, osłonięte (2 strony)
Liczba pozycji
3
Pozycje na poziom
3
Raster
0,197" (5,00mm)
Długość tylnej części styku
0,157" (4,00mm)
Wysokość izolacji
0,472" (12,00mm)