Ilustracja dla OP2200000000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
OP2200000000G
Numer produktu DigiKey
OP2200000000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
OP2200000000G
Opis
TERM BLOCK HDR 22POS 5MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, nieosłonięte 0,197" (5,00mm) Pionowe Otwór przelotowy
Kategoria
Prąd - IEC
12A
Producent
Amphenol Anytek
Napięcie - IEC
300 V
Seria
Prąd - UL
15 A
Opakowanie
Zbiorcze
Napięcie - UL
300 V
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Typ
Listwa, wtyki męskie, nieosłonięte
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Cyna
Liczba pozycji
22
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Pozycje na poziom
22
Materiał styku
Mosiądz
Liczba poziomów
1
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Raster
0,197" (5,00mm)
Długość tylnej części styku
0,138" (3,50mm)
Orientacja listwy
Pionowe
Wysokość izolacji
0,079" (2,00mm)