NX2400500000G jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Amphenol Anytek
W magazynie: 0
Odpowiednik parametryczny
Amphenol Anytek
W magazynie: 0
Arkusz danych
Arkusz danych
Nowości w DigiKey
Ilustracja dla NX2400500000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
NX2400500000G
Numer produktu DigiKey
1818-NX2400500000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
NX2400500000G
Opis
NX- 5.0 -24P GREEN ; TIN-PLATED
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24 Kostki zaciskowe - przewód-płytka Kąt 45° (135°) względem płytki 0,197" (5,00mm) Otwór przelotowy
Kategoria
Napięcie
300 V
Producent
Przekrój przewodu
16-24 AWG
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Zakończenie przewodu
Bezśrubowy - klatka sprężynowa, zacisk napinający
Status części
Aktywny
Funkcje
Wciśnięty przycisk
Liczba poziomów
1
Kolor
Zielone
Pozycje na poziom
24
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Raster
0,197" (5,00mm)
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Orientacja powierzchni współpracującej
Kąt 45° (135°) względem płytki
Materiał styku - powłoka
Mosiądz - cynowany
Prąd
7 A