NP0610300000G jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Amphenol Anytek
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Amphenol Anytek
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla NP0610300000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
NP0610300000G
Numer produktu DigiKey
1818-NP0610300000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
NP0610300000G
Opis
NP- 10.0-6P ORANGE 90D A TYPE ;
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6 Kostki zaciskowe - przewód-płytka Pionowy z płytą 0,394" (10,00mm) Otwór przelotowy
Kategoria
Napięcie
300 V
Producent
Przekrój przewodu
8-20 AWG
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Zakończenie przewodu
Bezśrubowy - klatka sprężynowa, zacisk napinający
Status części
Aktywny
Kolor
Pomarańczowe
Liczba poziomów
1
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Pozycje na poziom
6
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Raster
0,394" (10,00mm)
Materiał styku - powłoka
Miedź - cynowana
Orientacja powierzchni współpracującej
Pionowy z płytą
Materiał uchwytu - powłoka
Stal, nierdzewna
Prąd
50 A