Ilustracja dla NC12A2810000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
NC12A2810000G
Numer produktu DigiKey
NC12A2810000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
NC12A2810000G
Opis
TERM BLOCK HDR 12POS 7.50MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony) 0,295" (7,50mm) 90°, kąt prosty Otwór przelotowy
Kategoria
Prąd - UL
8 A
Producent
Amphenol Anytek
Napięcie - UL
300 V
Seria
Kolor
Szare
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Status części
Aktywny
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Cyna
Typ
Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony)
Funkcje
Uchwyt zatrzaskowy
Liczba pozycji
12
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Pozycje na poziom
12
Materiał styku
Miedź
Liczba poziomów
1
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Raster
0,295" (7,50mm)
Długość tylnej części styku
0,138" (3,50mm)
Orientacja listwy
90°, kąt prosty
Wysokość izolacji
0,449" (11,40mm)