Ilustracja dla KI1450530000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KI1450530000G
Numer produktu DigiKey
KI1450530000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
KI1450530000G
Opis
TERM BLOCK PLUG 14POS 5.08MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
14 Pozycyjna kostka zaciskowa Obudowa wtyczki dla gniazd żeńskich 0,200" (5,08mm) 180° Swobodnie zwisające (liniowe)
Kategoria
Styl zakończenia
Zagniatanie
Producent
Amphenol Anytek
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Seria
Prąd - UL
10 A
Opakowanie
Zbiorcze
Napięcie - UL
300 V
Status części
Aktywny
Przekrój przewodu lub zakres - mm²
0,5-2,5mm²
Typ
Obudowa wtyczki dla gniazd żeńskich
Kolor
Zielone
Liczba pozycji
14
Funkcje
Wzbudzona dźwignia, kołnierz połączeniowy, zatrzaski mocujące (po stronie bez przewodów)
Pozycje na poziom
14
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba poziomów
1
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Raster
0,200" (5,08mm)
Wysokość izolacji
0,413" (10,49mm)