Ilustracja dla KG1500800000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KG1500800000G
Numer produktu DigiKey
KG1500800000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
KG1500800000G
Opis
TERM BLOCK HDR 15POS 5MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłona częściowa 0,197" (5,00mm) Pionowe Otwór przelotowy
Kategoria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Producent
Amphenol Anytek
Prąd - UL
15 A
Seria
Napięcie - UL
300 V
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Szare
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Typ
Listwa, wtyki męskie, osłona częściowa
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Cyna
Liczba pozycji
15
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Pozycje na poziom
15
Materiał styku
Mosiądz
Liczba poziomów
1
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Raster
0,197" (5,00mm)
Długość tylnej części styku
0,138" (3,50mm)