Ilustracja dla KE1271530000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KE1271530000G
Numer produktu DigiKey
KE1271530000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
KE1271530000G
Opis
TERM BLOCK HDR 12POS 5MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony) 0,197" (5,00mm) 90°, kąt prosty Otwór przelotowy
Kategoria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Producent
Amphenol Anytek
Prąd - UL
12 A
Seria
Napięcie - UL
300 V
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Zielone
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Typ
Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony)
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Cyna
Liczba pozycji
12
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Pozycje na poziom
6
Materiał styku
Miedź
Liczba poziomów
2
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Raster
0,197" (5,00mm)
Długość tylnej części styku
0,102" (2,60mm)
Orientacja listwy
90°, kąt prosty
Wysokość izolacji
0,791" (20,09mm)