Ilustracja dla HW2470030000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
HW2470030000G
Numer produktu DigiKey
HW2470030000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
HW2470030000G
Opis
TERM BLOCK PLUG 24POS 5MM
Szczegółowy opis
24 Pozycyjna kostka zaciskowa Wtyczka, gniazda żeńskie 0,197" (5,00mm) 180° Swobodnie zwisające (liniowe)
Kategoria
Prąd - UL
10 A
Napięcie - UL
300 V
Kolor
Czarne
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Liczba pozycji
24
Pozycje na poziom
24
Raster
0,197" (5,00mm)
Wysokość izolacji
0,591" (15,00mm)