Ilustracja dla HW2270530000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
HW2270530000G
Numer produktu DigiKey
HW2270530000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
HW2270530000G
Opis
TERM BLOCK PLUG 22POS 5MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 Pozycyjna kostka zaciskowa Wtyczka, gniazda żeńskie 0,197" (5,00mm) 180° Swobodnie zwisające (liniowe)
Kategoria
Prąd - UL
10 A
Producent
Amphenol Anytek
Napięcie - UL
300 V
Seria
Przekrój przewodu lub zakres - AWG
12-26 AWG
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Zielone
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Typ
Wtyczka, gniazda żeńskie
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Cyna
Liczba pozycji
22
Funkcje
Wzbudzona dźwignia, kołnierz połączeniowy, zatrzaski mocujące (po stronie bez przewodów)
Pozycje na poziom
22
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba poziomów
1
Długość zdejmowania izolacji
9-10mm
Raster
0,197" (5,00mm)
Materiał styku
Brąz fosforowy
Wejście przewodu wtyczki
180°
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Styl zakończenia
Bezśrubowy - sprężyna nożna, sprężyna wciskana
Wysokość izolacji
0,591" (15,00mm)