Ilustracja dla HW2250830000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
HW2250830000G
Numer produktu DigiKey
HW2250830000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
HW2250830000G
Opis
TERM BLOCK PLUG 22POS 5.08MM
Szczegółowy opis
22 Pozycyjna kostka zaciskowa Wtyczka, gniazda żeńskie 0,200" (5,08mm) 180° Swobodnie zwisające (liniowe)
Kategoria
Prąd - UL
10 A
Napięcie - UL
300 V
Seria
Przekrój przewodu lub zakres - AWG
12-26 AWG
Kolor
Szare
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Liczba pozycji
22
Funkcje
Wzbudzona dźwignia, kołnierz połączeniowy, zatrzaski mocujące (po stronie bez przewodów)
Pozycje na poziom
22
Długość zdejmowania izolacji
9-10mm
Raster
0,200" (5,08mm)
Wysokość izolacji
0,591" (15,00mm)