Ilustracja dla HW2130020000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
HW2130020000G
Numer produktu DigiKey
HW2130020000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
HW2130020000G
Opis
TERM BLOCK PLUG 21POS 3.81MM
Szczegółowy opis
21 Pozycyjna kostka zaciskowa Wtyczka, gniazda żeńskie 0,150" (3,81mm) 180° Swobodnie zwisające (liniowe)
Kategoria
Prąd - UL
8 A
Napięcie - UL
300 V
Seria
Przekrój przewodu lub zakres - AWG
16-28 AWG
Kolor
Czarne
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Liczba pozycji
21
Funkcje
Dioda LED, kołnierz połączeniowy
Pozycje na poziom
21
Długość zdejmowania izolacji
8-9mm
Raster
0,150" (3,81mm)
Wysokość izolacji
0,488" (12,40mm)