Ilustracja dla HW2030020000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
HW2030020000G
Numer produktu DigiKey
HW2030020000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
HW2030020000G
Opis
TERM BLOCK PLUG 20POS 3.81MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 Pozycyjna kostka zaciskowa Wtyczka, gniazda żeńskie 0,150" (3,81mm) 180° Swobodnie zwisające (liniowe)
Kategoria
Prąd - UL
8 A
Producent
Amphenol Anytek
Napięcie - UL
300 V
Seria
Przekrój przewodu lub zakres - AWG
16-28 AWG
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Czarne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Typ
Wtyczka, gniazda żeńskie
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Cyna
Liczba pozycji
20
Funkcje
Dioda LED, kołnierz połączeniowy
Pozycje na poziom
20
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba poziomów
1
Długość zdejmowania izolacji
8-9mm
Raster
0,150" (3,81mm)
Materiał styku
Brąz fosforowy
Wejście przewodu wtyczki
180°
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Styl zakończenia
Bezśrubowy - sprężyna nożna, sprężyna wciskana
Wysokość izolacji
0,488" (12,40mm)