Ilustracja dla HW1300000000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
HW1300000000G
Numer produktu DigiKey
HW1300000000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
HW1300000000G
Opis
TERM BLOCK PLUG 13POS 7.62MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
13 Pozycyjna kostka zaciskowa Wtyczka, gniazda żeńskie 0,300" (7,62mm) 180° Swobodnie zwisające (liniowe)
Kategoria
Prąd - UL
10 A
Producent
Amphenol Anytek
Napięcie - UL
300 V
Seria
Przekrój przewodu lub zakres - AWG
12-26 AWG
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Czarne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Typ
Wtyczka, gniazda żeńskie
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Cyna
Liczba pozycji
13
Funkcje
Zatrzaski mocujące (po stronie bez przewodów)
Pozycje na poziom
13
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba poziomów
1
Długość zdejmowania izolacji
9mm
Raster
0,300" (7,62mm)
Materiał styku
Brąz fosforowy
Wejście przewodu wtyczki
180°
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Styl zakończenia
Bezśrubowy - sprężyna nożna, sprężyna wciskana
Wysokość izolacji
0,591" (15,00mm)