HW0650520000G
Numer produktu DigiKey
609-4564-ND
Producent
Numer produktu producenta
HW0650520000G
Opis
TERM BLOCK PLUG 6POS 5.08MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6 Pozycyjna kostka zaciskowa Wtyczka, gniazda żeńskie 0,200" (5,08mm) 180° Swobodnie zwisające (liniowe)
Kategoria
Napięcie - UL
300 V
Producent
Amphenol Anytek
Przekrój przewodu lub zakres - AWG
12-26 AWG
Seria
Przekrój przewodu lub zakres - mm²
2,5mm²
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Zielone
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Typ
Wtyczka, gniazda żeńskie
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Cyna
Liczba pozycji
6
Funkcje
Wzbudzona dźwignia, kołnierz połączeniowy, zatrzaski mocujące (po stronie bez przewodów)
Pozycje na poziom
6
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba poziomów
1
Długość zdejmowania izolacji
8-9mm
Raster
0,200" (5,08mm)
Materiał styku
Stop miedzi
Wejście przewodu wtyczki
180°
Materiał obudowy
Żywica termoplastyczna
Styl zakończenia
Bezśrubowy - sprężyna nożna, sprężyna wciskana
Wysokość izolacji
0,591" (15,00mm)
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Bazowy numer produktu
Prąd - UL
10 A