Ilustracja dla HI1030530000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
HI1030530000G
Numer produktu DigiKey
HI1030530000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
HI1030530000G
Opis
TERM BLOCK PLUG 10POS 7.62MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Pozycyjna kostka zaciskowa Wtyczka, gniazda żeńskie 0,300" (7,62mm) 180° Swobodnie zwisające (liniowe)
Kategoria
Prąd - UL
15 A
Producent
Amphenol Anytek
Napięcie - UL
300 V
Seria
Przekrój przewodu lub zakres - AWG
12-28 AWG
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Zielone
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Typ
Wtyczka, gniazda żeńskie
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Cyna
Liczba pozycji
10
Funkcje
Blokada zatrzaskowa, zatrzaski mocujące (strona bez przewodu)
Pozycje na poziom
10
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba poziomów
1
Długość zdejmowania izolacji
8-9mm
Raster
0,300" (7,62mm)
Materiał styku
Brąz fosforowy
Wejście przewodu wtyczki
180°
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Styl zakończenia
Bezśrubowy - klatka sprężynowa, zacisk napinający
Wysokość izolacji
0,579" (14,70mm)