Ilustracja dla HI0300500000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
HI0300500000G
Numer produktu DigiKey
HI0300500000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
HI0300500000G
Opis
TERM BLOCK PLUG 3POS 5MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3 Pozycyjna kostka zaciskowa Wtyczka, gniazda żeńskie 0,197" (5,00mm) 180° Swobodnie zwisające (liniowe)
Kategoria
Prąd - UL
15 A
Producent
Amphenol Anytek
Napięcie - UL
300 V
Seria
Przekrój przewodu lub zakres - AWG
12-28 AWG
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Zielone
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Typ
Wtyczka, gniazda żeńskie
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Cyna
Liczba pozycji
3
Funkcje
Zatrzaski mocujące (po stronie bez przewodów)
Pozycje na poziom
3
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba poziomów
1
Długość zdejmowania izolacji
8-9mm
Raster
0,197" (5,00mm)
Materiał styku
Brąz fosforowy
Wejście przewodu wtyczki
180°
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Styl zakończenia
Bezśrubowy - klatka sprężynowa, zacisk napinający
Wysokość izolacji
0,579" (14,70mm)