Ilustracja dla H51070500000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
H51070500000G
Numer produktu DigiKey
H51070500000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
H51070500000G
Opis
TERM BLOCK PLUG 10POS 5MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Pozycyjna kostka zaciskowa Wtyczka, wtyki męskie 0,197" (5,00mm) 180° Swobodnie zwisające (liniowe)
Kategoria
Prąd - UL
10 A
Producent
Amphenol Anytek
Napięcie - UL
300 V
Seria
Przekrój przewodu lub zakres - AWG
12-26 AWG
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Zielone
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Typ
Wtyczka, wtyki męskie
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Cyna
Liczba pozycji
10
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Pozycje na poziom
10
Długość zdejmowania izolacji
9-10mm
Liczba poziomów
1
Materiał styku
Brąz fosforowy
Raster
0,197" (5,00mm)
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Wejście przewodu wtyczki
180°
Wysokość izolacji
0,591" (15,00mm)