E70501500000G jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
METZ CONNECT USA Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla E70501500000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
E70501500000G
Numer produktu DigiKey
E70501500000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
E70501500000G
Opis
TERM BLK 5POS TOP ENTRY 5MM PCB
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5 Kostki zaciskowe - przewód-płytka Pionowy z płytą 0,197" (5,00mm) Otwór przelotowy
Kategoria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Producent
Amphenol Anytek
Zakończenie przewodu
Wkręt - sprężyna piórowa, osłona przewodu
Seria
Kolor
Zielone
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Status części
Aktywny
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Liczba poziomów
1
Materiał styku - powłoka
Mosiądz - cynowany
Pozycje na poziom
5
Materiał uchwytu - powłoka
Stal, nierdzewna
Raster
0,197" (5,00mm)
Materiał wkręta - powłoka
Stal - cynkowana
Orientacja powierzchni współpracującej
Pionowy z płytą
Moment obrotowy - wkręta
0,4Nm (3,5lb-in)
Prąd
15 A
Gwint wkręta
M2,6
Napięcie
300 V