Arkusz danych
2 Pozycyjna kostka zaciskowa Wtyczka, gniazda żeńskie 0,200" (5,08mm) 180° Swobodnie zwisające (liniowe)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
20020013-H021B01LF
Numer produktu DigiKey
609-4227-ND
Producent
Numer produktu producenta
20020013-H021B01LF
Opis
TERM BLOCK PLUG 2POS 5.08MM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Przekrój przewodu lub zakres - AWG
12-22 AWG
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Funkcje
Zatrzaski mocujące (po stronie bez przewodów)
Liczba pozycji
2
Pozycje na poziom
2
Rozmiar wkręta
M2,5
Moment obrotowy - wkręta
0,4Nm (3,5lb-in)
Raster
0,200" (5,08mm)
Wejście przewodu wtyczki
180°
Styl zakończenia
Wkręt - zacisk ciśnieniowy
Wysokość izolacji
1,083" (27,51mm)
Prąd - UL
10 A
Bazowy numer produktu
Napięcie - UL
300 V