Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Amphenol Anytek
W magazynie: 0
Arkusz danych
2 Pozycyjna kostka zaciskowa Wtyczka, gniazda żeńskie 0,200" (5,08mm) 270° Swobodnie zwisające (liniowe)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
20020011-H021B01LF
Numer produktu DigiKey
609-4209-ND
Producent
Numer produktu producenta
20020011-H021B01LF
Opis
TERM BLOCK PLUG 2POS 5.08MM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Przekrój przewodu lub zakres - AWG
12-24 AWG
Producent
Amphenol Anytek
Przekrój przewodu lub zakres - mm²
1-2,5mm²
Seria
Kolor
Zielone
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Status części
Aktywny
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Cyna
Typ
Wtyczka, gniazda żeńskie
Funkcje
Wzbudzona dźwignia, kołnierz połączeniowy, zatrzaski mocujące (po stronie bez przewodów)
Liczba pozycji
2
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Pozycje na poziom
2
Rozmiar wkręta
M3
Liczba poziomów
1
Moment obrotowy - wkręta
0,4Nm (3,5lb-in)
Raster
0,200" (5,08mm)
Długość zdejmowania izolacji
6-7mm
Wejście przewodu wtyczki
270°
Materiał styku
Stop miedzi
Styl zakończenia
Wkręt - zacisk klatkowy wznoszący
Materiał obudowy
Żywica termoplastyczna
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Wysokość izolacji
1,024" (26,01mm)
Prąd - UL
12 A
Bazowy numer produktu
Napięcie - UL
300 V