Arkusz danych
10 Pozycyjna kostka zaciskowa Wtyczka, gniazda żeńskie 0,200" (5,08mm) 180° Swobodnie zwisające (liniowe)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
20020003-H101B01LF
Numer produktu DigiKey
609-4120-ND
Producent
Numer produktu producenta
20020003-H101B01LF
Opis
TERM BLOCK PLUG 10POS 5.08MM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Przekrój przewodu lub zakres - AWG
12-24 AWG
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Funkcje
Wzbudzona dźwignia, kołnierz połączeniowy, zatrzaski mocujące (po stronie bez przewodów)
Liczba pozycji
10
Pozycje na poziom
10
Rozmiar wkręta
M3
Moment obrotowy - wkręta
0,56Nm (5,0lb-in)
Raster
0,200" (5,08mm)
Długość zdejmowania izolacji
7-8mm
Styl zakończenia
Wkręt - zacisk klatkowy wznoszący
Wysokość izolacji
0,594" (15,09mm)
Prąd - UL
12 A
Bazowy numer produktu
Napięcie - UL
300 V