SC50F103W
Numer produktu DigiKey
235-1431-ND
Producent
Numer produktu producenta
SC50F103W
Opis
THERMISTOR NTC 10KOHM 3933K BEAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
termistory NTC 10k Wypustka
Kategoria
B25/50
3933K
Producent
Amphenol Advanced Sensors (Thermometrics)
B25/85
3969K
Seria
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Status części
Aktywny
Moc - maks.
50 mW
Rezystancja w omach przy 25°C
10k
Długość - przewodu odprowadzenia
1,50" (38,00mm)
Tolerancja rezystancji
±0,2°C