SC50F103VN | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | 235-1434-ND |
Producent | |
Numer produktu producenta | SC50F103VN |
Opis | THERMISTOR NTC 10KOHM 3969K BEAD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 17 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | termistory NTC 10k Wypustka |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | B25/85 3969K |
Producent Amphenol Advanced Sensors (Thermometrics) | Temperatura robocza -40°C - 105°C |
Seria | Moc - maks. 50 mW |
Opakowanie Zbiorcze | Długość - przewodu odprowadzenia 1,50" (38,00mm) |
Status części Aktywny | Obudowa / skrzynia Wypustka |
Rezystancja w omach przy 25°C 10k | Bazowy numer produktu |
Tolerancja rezystancji ±0,1°C |