SC30F103A
Numer produktu DigiKey
235-1423-ND
Producent
Numer produktu producenta
SC30F103A
Opis
THERMISTOR NTC 10KOHM 3969K BEAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
termistory NTC 10k Wypustka
Kategoria
B25/85
3969K
Producent
Amphenol Advanced Sensors (Thermometrics)
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Seria
Moc - maks.
30 mW
Opakowanie
Zbiorcze
Długość - przewodu odprowadzenia
1,50" (38,00mm)
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Wypustka
Rezystancja w omach przy 25°C
10k
Bazowy numer produktu
Tolerancja rezystancji
±0,05°C