DC95F502WN
Numer produktu DigiKey
235-1470-ND
Producent
Numer produktu producenta
DC95F502WN
Opis
THERMISTOR NTC 5KOHM 3969K BEAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
termistory NTC 5k Wypustka
Kategoria
B25/85
3969K
Producent
Amphenol Advanced Sensors (Thermometrics)
Temperatura robocza
-80°C - 150°C
Seria
Moc - maks.
75 mW
Opakowanie
Zbiorcze
Długość - przewodu odprowadzenia
1,50" (38,00mm)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Swobodnie zwisające
Rezystancja w omach przy 25°C
5k
Obudowa / skrzynia
Wypustka
Tolerancja rezystancji
±0,2°C