NPH-8-100AH
Numer produktu DigiKey
235-1503-ND
Producent
Numer produktu producenta
NPH-8-100AH
Opis
SENSOR 15PSIA 0.19" 0.1V TO8
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czujnik ciśnienia 15PSI (103,42kPa) Bezwzględny Męskie - rurka 0,19" (4,83mm) 0mV - 100mV TO-233AA, TO-8-3, puszka metalowa
Kategoria
Rozmiar portu
Męskie - rurka 0,19" (4,83mm)
Producent
Amphenol Advanced Sensors (NovaSensor)
Styl portu
Niekarbowany
Seria
Funkcje
Kompensacja temperaturowa
Opakowanie
Zbiorcze
Styl zakończenia
Wtyk PC
Status części
Aktywny
Ciśnienie maksymalne
58,02PSI (400kPa)
Zastosowania
Mocowanie płyty PC
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ ciśnienia
Bezwzględny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Ciśnienie robocze
15PSI (103,42kPa)
Obudowa / skrzynia
TO-233AA, TO-8-3, puszka metalowa
Typ wyjścia
Mostek Wheatstone'a
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-8
Wyjście
0mV - 100mV
Bazowy numer produktu
Dokładność
±0,1%