SH50C-3.0-100
Numer produktu DigiKey
TE2156-ND
Producent
Numer produktu producenta
SH50C-3.0-100
Opis
FIXED IND 100UH 3A 40 MOHM TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µH Nieekranowane Toroidalny Cewka indukcyjna 3 A Maks. 40mOhm Promieniowe, pionowe (otwarte)
Kategoria
Prąd znamionowy (A)
Prod.
Ekranowanie
Nieekranowane
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 40mOhm
Opakowanie
Taca
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
10 kHz
Typ
Toroidalny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, pionowe (otwarte)
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,949" x 0,598" (24,10mm x 15,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,059" (26,90mm)