SH150T-0.54-173
Numer produktu DigiKey
419-SH150T-0.54-173-ND
Producent
Numer produktu producenta
SH150T-0.54-173
Opis
FIXED IND 173UH 540MA 600 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
173 µH Nieekranowane Toroidalny Cewka indukcyjna 540 mA 600mOhm Promieniowe, poziome - zaciski narożne
Kategoria
Prąd znamionowy (A)
Prod.
Ekranowanie
Nieekranowane
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
600mOhm
Opakowanie
Taca
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
10 kHz
Typ
Toroidalny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, poziome - zaciski narożne
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,551" x 0,559" (14,00mm x 14,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,311" (7,90mm)