SH150S-1.00-54
Numer produktu DigiKey
TE2202TR-ND - Taśma i szpula (TR)
TE2202CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
SH150S-1.00-54
Opis
FIXED IND 54UH 1A 200 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
54 µH Nieekranowane Toroidalny Cewka indukcyjna 1 A 200mOhm Niestandardowe
Kategoria
Prąd znamionowy (A)
Prod.
Ekranowanie
Nieekranowane
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
200mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
10 kHz
Typ
Toroidalny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,559" x 0,551" (14,20mm x 14,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,337" (8,55mm)