SH150S-0.54-173 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Pulse Electronics
W magazynie: 357
Arkusz danych
173 µH Nieekranowane Toroidalny Cewka indukcyjna 540 mA 600mOhm Niestandardowe