UTE100E-FTU-50-3P-LL-UL
UTE100E-FTU-50-3P-LL-UL
Circuit Breaker Basics - Another Teaching Moment
UTE100E-FTU-50-3P-LL-UL
Numer produktu DigiKey
288-1543-ND
Producent
Numer produktu producenta
UTE100E-FTU-50-3P-LL-UL
Opis
CIR BRKR THERM 50A 600VAC/500VDC
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wyłączniki automatyczne Termiczna magnetyczna 50A 600 V ~ 500 V = Dźwignia Montaż panelowy
Kategoria
Prąd znamionowy (A)
50A
Producent
American Electrical Inc.
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
600 V
Seria
Napięcie znamionowe - prąd stały
500 V