A1555.13.12
Numer produktu DigiKey
288-A1555.13.12-ND
Producent
Numer produktu producenta
A1555.13.12
Opis
CABLE GLAND 5.5-12MM PG13
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wpust kablowy zgodny z normami EMC Poliamid (PA), nylon PG13 Jasnoszare
Kategoria
Rozmiar gwintu
PG13
Producent
American Electrical Inc.
Długość gwintu
0,354" (9,00mm)
Seria
Materiał
Poliamid (PA), nylon
Opakowanie
Torba
Zawartość
Pierścień uszczelniający
Status części
Aktywny
Kolor
Jasnoszare
Typ
Wpust kablowy zgodny z normami EMC
Stopień ochrony
IP68 - pyłoszczelność, wodoodporność
Średnica zewnętrzna kabla (min.)
0,217" (5,50mm)
Temperatura robocza
-30°C - 100°C
Średnica zewnętrzna kabla (maks.)
0,472" (12,00mm)