A1545.16.14
Numer produktu DigiKey
288-A1545.16.14-ND
Producent
Numer produktu producenta
A1545.16.14
Opis
CABLE GLAND 8.5-14MM PG16
Szczegółowy opis
Wpust kablowy zgodny z normami EMC Poliamid (PA), nylon PG16 Czarne
Kategoria
Długość gwintu
0,394" (10,00mm)
Producent
American Electrical Inc.
Rozmiar otworu w tablicy
0,886" (22,5mm)
Średnica zewnętrzna kabla (min.)
0,335" (8,50mm)
Temperatura robocza
-30°C - 100°C
Średnica zewnętrzna kabla (maks.)
0,551" (14,00mm)