A1545.13.12
Numer produktu DigiKey
288-A1545.13.12-ND
Producent
Numer produktu producenta
A1545.13.12
Opis
CABLE GLAND 5.5-12MM PG13
Szczegółowy opis
Wpust kablowy zgodny z normami EMC Poliamid (PA), nylon PG13 Czarne
Kategoria
Rozmiar gwintu
PG13
Długość gwintu
0,354" (9,00mm)
Średnica zewnętrzna kabla (min.)
0,217" (5,50mm)
Temperatura robocza
-30°C - 100°C
Średnica zewnętrzna kabla (maks.)
0,472" (12,00mm)