A1545.11.10
Numer produktu DigiKey
288-A1545.11.10-ND
Producent
Numer produktu producenta
A1545.11.10
Opis
CABLE GLAND 4-10MM PG11 POLYAMID
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wpust kablowy zgodny z normami EMC Poliamid (PA), nylon PG11 Czarne
Kategoria
Długość gwintu
0,315" (8,00mm)
Producent
American Electrical Inc.
Rozmiar otworu w tablicy
0,732" (18,6mm)
Seria
Materiał
Poliamid (PA), nylon
Opakowanie
Torba
Zawartość
Pierścień uszczelniający
Status części
Aktywny
Kolor
Czarne
Typ
Wpust kablowy zgodny z normami EMC
Stopień ochrony
IP68 - pyłoszczelność, wodoodporność
Średnica zewnętrzna kabla (min.)
0,157" (4,00mm)
Temperatura robocza
-30°C - 100°C
Średnica zewnętrzna kabla (maks.)
0,394" (10,00mm)