Ilustracja dla A1100.32.210 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
A1100.32.210
Numer produktu DigiKey
288-A1100.32.210-ND
Producent
Numer produktu producenta
A1100.32.210
Opis
CABLE GLAND 17-21MM M32 BRASS
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wpust kablowy zgodny z normami EMC Plastik, niklowany M32x1,5 Srebro
Kategoria
Długość gwintu
0,512" (13,00mm)
Producent
American Electrical Inc.
Rozmiar otworu w tablicy
1,260" (32,0mm)
Seria
Materiał
Plastik, niklowany
Opakowanie
Skrzynka
Zawartość
O-ring, uszczelka, zabezpieczenie przed naprężeniami
Status części
Aktywny
Kolor
Srebro
Typ
Wpust kablowy zgodny z normami EMC
Stopień ochrony
IP68/IP69K - pyłoszczelność, wodoodporność, wodoodporność
Średnica zewnętrzna kabla (min.)
0,669" (17,00mm)
Temperatura robocza
-40°C - 100°C
Średnica zewnętrzna kabla (maks.)
0,827" (21,00mm)