A1100.12.065
Numer produktu DigiKey
288-A1100.12.065-ND
Producent
Numer produktu producenta
A1100.12.065
Opis
CABLE GLAND 5-6.5MM M12 BRASS
Szczegółowy opis
Wpust kablowy zgodny z normami EMC Plastik, niklowany M12x1,5 Srebro
Kategoria
Długość gwintu
0,394" (10,00mm)
Producent
American Electrical Inc.
Rozmiar otworu w tablicy
0,472" (12,0mm)
Średnica zewnętrzna kabla (min.)
0,197" (5,00mm)
Temperatura robocza
-40°C - 100°C
Średnica zewnętrzna kabla (maks.)
0,256" (6,50mm)