A1100.06.035
Numer produktu DigiKey
288-A1100.06.035-ND
Producent
Numer produktu producenta
A1100.06.035
Opis
CABLE GLAND 3-3.5MM M6 BRASS
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wpust kablowy zgodny z normami EMC Plastik, niklowany M06x1 Srebro
Kategoria
Rozmiar gwintu
M06x1
Producent
American Electrical Inc.
Długość gwintu
0,315" (8,00mm)
Seria
Materiał
Plastik, niklowany
Opakowanie
Skrzynka
Zawartość
O-ring, uszczelka, zabezpieczenie przed naprężeniami
Status części
Aktywny
Kolor
Srebro
Typ
Wpust kablowy zgodny z normami EMC
Stopień ochrony
IP68/IP69K - pyłoszczelność, wodoodporność, wodoodporność
Średnica zewnętrzna kabla (min.)
0,118" (3,00mm)
Temperatura robocza
-40°C - 100°C
Średnica zewnętrzna kabla (maks.)
0,138" (3,50mm)