ASR-SV240D30RW-L
Numer produktu DigiKey
2040-ASR-SV240D30RW-L-ND
Producent
Numer produktu producenta
ASR-SV240D30RW-L
Opis
SSR RELAY SPST-NO 30A 24-280V
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Półprzewodnikowe Przekaźnik ze sprzężeniem optycznym (fotoprzekaźnik) SPST-NO (1 Form A) Moduł
Kategoria
Napięcie - wejściowe
4 - 32V=
Prod.
Napięcie - obciążenia
24 V ~ 280 V
Seria
Prąd obciążenia
30 A
Styl zakończenia
Zacisk główkowy
Temperatura robocza
-30°C - 80°C