ASR-SJ100D20W-L
Numer produktu DigiKey
2040-ASR-SJ100D20W-L-ND
Producent
Numer produktu producenta
ASR-SJ100D20W-L
Opis
SSR RELAY SPST-NO 20A 0-100V
Kategoria
Typ wyjścia
Prąd stały
Prod.
Napięcie - wejściowe
4 - 32V=
Seria
Napięcie - obciążenia
0 V ~ 100 V
Prąd obciążenia
20 A
Styl zakończenia
Zacisk główkowy
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Temperatura robocza
-30°C - 80°C