ASR-SID240D25ZL
Numer produktu DigiKey
2040-ASR-SID240D25ZL-ND
Producent
Numer produktu producenta
ASR-SID240D25ZL
Opis
SSR RELAY SPST-NO 25A 24-280V
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Półprzewodnikowe Przekaźnik ze sprzężeniem optycznym (fotoprzekaźnik) SPST-NO (1 Form A) x 2 Moduł
Kategoria
Napięcie - wejściowe
4 - 15V=
Prod.
Napięcie - obciążenia
24 V ~ 280 V
Seria
Prąd obciążenia
25 A
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,250" (6,3mm)
Temperatura robocza
-30°C - 80°C