ASR-SH240D25ZW
Numer produktu DigiKey
2040-ASR-SH240D25ZW-ND
Producent
Numer produktu producenta
ASR-SH240D25ZW
Opis
SSR RELAY SPST-NO 25A 24-280V
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Półprzewodnikowe Przekaźnik ze sprzężeniem optycznym (fotoprzekaźnik) SPST-NO (1 Form A) 4-SIP
Kategoria
Napięcie - wejściowe
4 - 32V=
Prod.
Napięcie - obciążenia
24 V ~ 280 V
Seria
Prąd obciążenia
25 A
Opakowanie
Skrzynka
Styl zakończenia
Wtyk PC
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-30°C - 100°C