ASR-SD240D5ZH
Numer produktu DigiKey
2040-ASR-SD240D5ZH-ND
Producent
Numer produktu producenta
ASR-SD240D5ZH
Opis
SSR RELAY SPST-NO 5A 24-280V
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Półprzewodnikowe Przekaźnik ze sprzężeniem optycznym (fotoprzekaźnik) SPST-NO (1 Form A) 4-SIP
Kategoria
Napięcie - wejściowe
15 - 32V=
Prod.
Napięcie - obciążenia
24 V ~ 280 V
Seria
Prąd obciążenia
5 A
Opakowanie
Skrzynka
Styl zakończenia
Wtyk PC
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-30°C - 80°C