ASEV150-M
Numer produktu DigiKey
2040-ASEV150-M-ND
Producent
Numer produktu producenta
ASEV150-M
Opis
DC CONTACTOR 150A 12-24 VDC COIL
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Stycznik SPST-NO (DM) (1 Form X) 150 A 12 - 24V= Cewka Montaż na podstawie montażowej
Kategoria
Prąd znamionowy styku
150 A
Producent
Altran Magnetics, LLC
Napięcie przełączania
900V= (maks.)
Seria
Styl zakończenia
Element gwintowany
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Napięcie wymuszenia działania
9V=
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie wymuszenia zwolnienia
6V=
Napięcie cewki
12 - 24V=