Ilustracja dla AMI-29B-20-6 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AMI-29B-20-6
Numer produktu DigiKey
AMI-29B-20-6-ND
Producent
Numer produktu producenta
AMI-29B-20-6
Opis
LINE FILTER 250VAC 20A CHASS MNT
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Jedna faza Filtr linii EMC/EMI 20 A 250V~ Prąd stały - 400Hz Dwa stopnie Szybkozłącze, trzon gwintowany (M4)
Kategoria
Częstotliwość - robocza
Prąd stały - 400Hz
Producent
Altran Magnetics, LLC
Zastosowania
Medyczne
Seria
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-25°C - 100°C
Status części
Nieaktualne
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Typ filtra
Jedna faza
Styl zakończenia
Szybkozłącze, trzon gwintowany (M4)
Konfiguracja
Dwa stopnie
Indukcyjność
5,4mH
Napięcie - zmienne znamionowe
250V
Bazowy numer produktu
Prąd
20 A