AMI-21-20-1
Numer produktu DigiKey
4148-AMI-21-20-1-ND
Producent
Numer produktu producenta
AMI-21-20-1
Opis
LINE FILTER 250VAC 20A CHASS MNT
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Jedna faza Filtr linii EMC/EMI 20 A 250V~ Prąd stały - 400Hz Jeden stopień Szybkozłącze
Kategoria
Częstotliwość - robocza
Prąd stały - 400Hz
Producent
Altran Magnetics, LLC
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Seria
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-25°C - 100°C
Status części
Nieaktualne
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Typ filtra
Jedna faza
Styl zakończenia
Szybkozłącze
Konfiguracja
Jeden stopień
Indukcyjność
700µH
Napięcie - zmienne znamionowe
250V
Bazowy numer produktu
Prąd
20 A