ALEV50-CA
Numer produktu DigiKey
2040-ALEV50-CA-ND
Producent
Numer produktu producenta
ALEV50-CA
Opis
ALEV50 SERIES 50A DC CONTACTOR
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Stycznik SPST-NO (DM) (1 Form X) 50 A 24V= Cewka Montaż na podstawie montażowej
Kategoria
Funkcje
Styki pomocnicze
Producent
Altran Magnetics, LLC
Styl zakończenia
Element gwintowany, odprowadzenia przewodów
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Skrzynka
Napięcie wymuszenia działania
16V=
Status części
Aktywny
Napięcie wymuszenia zwolnienia
2,4V=
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Czas pracy
25 ms
Napięcie cewki
24V=
Czas zwalniania
10 ms
Forma styku
SPST-NO (DM) (1 Form X)
Prąd cewki
250 mA
Prąd znamionowy styku
50 A
Moc cewki
6W
Napięcie przełączania
900V= (maks.)
Rezystancja cewki
96Ohm